Testy

Přihlaste se k odběru novinek z Psychoporadny:

doporučení

01.05.2017
Urgentně hledám medičku 5., 6. ročník nebo lékařku na výpomoc.
Na 602230445.

14.03.2017
PSYCHIATRICKÁ KANCELÁŘ
Provedeme znalecká vyšetření pro soudy, policii, pojišťovny, firmy i osoby. 2x znalec ve zdravotnictví odvětví psychiatrie a odvětví ztížení společenského uplatnění a bolestné, konzultantka z psychologie

10.02.2017
Hledám znalce psychology i psychiatry zvl. z Moravy
Hledám znalce ke spolupráci, urgentní!! expert.rocek@yahoo.com

Vyhodnocení testů s rozborem a doporučením je placeno. Testy mohou být placeny různými způsoby. Nejčastější je bankovní převod. Částka může ale být také vložena na pobočcce ČSOB, tehdy je nutno uvést variabilní symbol. Další možnost jsou platby pomocí platební kreditní karty. Platbu lze také provést složenkou. Platbu lze provést paypal systémem a GoPay systémem. Více údajů najdeteje na stránce obecné informace.

Výsledkem testu není jen jednoduchá stručná odpověď, ale podrobný odborně fundovaný rozbor vašeho problému s dalším doporučením, případnou diferenciální diagnózu a upřesněním dalšího vhodného postupu včetně případných alternativ léčby, většinou zahrnující několik stránek textu.

V případě objednávky testu dostáváte odpověď emailem, většinou v den platby, nejdéle do 3 dnů po té, co příslušná částka bude připsána na účet Psychoporadny.

Chcete-li výsledek testu dnes, proveďte platbu převodem z účtu ČSOB nebo vložením částky na přepážce ČSOB.  Po platbě platební kartou uplynou většinou 2 dny do připsání částky na účet.

                           

                                            

 

 

  Výhody objednávky v Psychoporadně CZ

  1. Ke konzultacím, opakovaným konzultacím, minikonzultacím a komunikaci komunikačními programy (Skype, ICQ) písmem nebo hlasově je na výběr psycholog nebo psychiatr nebo obojí
  2. Rychlá odpověď - zpravidla v den platby
  3. Podrobná odpověď - několik stránek textu A4 (3-7)
  4. Specifická odpověď - připravená šitá na míru klienta (tedy nikoliv obecná odpověď nebo zkopírovaná odpověď, která se posílá každému stejná)
  5. Kvalitní odpověď - vychází z aktuálních a posledních poznatků psychiatrie či psychologie
  6. Testy specifické na nejdůležitější oblasti psychických poruch (úzkost, deprese, fobie,...) a testy nespecifické -  na zjištění přítomnosti psychické poruchy
  7. Znalecká vyšetření pro soukromé osoby i pro státní orgány
  8. Účast ve výzkumu (léky zdarma)
  9. Produkty Psychoshopu a Lékárny: některé z nich se používají v léčbě některých psychologicko-psychiatrických potíží, například: Happylite, plnospektrální simulátor slunce,  AVS přístroje (psychowalkmany); calcium brain  tonic capsules (zlepšení výkonnosti nervového systému).
  10.Při registraci sleva 10 procent na služby a 5 procent na zboží 

  Jiné

 • možnost objednat jak zboží tak služby jedinou objednávkou
 • možnost porady s lékařem o některých výrobcích - formulář

   

 Nabídka předkonzultace:

  Může pro vás vzniknout problém při výběru testů, který test vybrat, který zvolit. Nabízíme zdarma možnost odeslání emailu na poradna@psychoporadna.cz, kde popíšete Váš problém a vhodný test Vám bude doporučen. Jde například o to, jaký test vybrat u testů na deprese.

  Pokud je diagnóza známa, nemá smysl vybrat test, který by diagnózu potvrzoval.  V daném případě je lepší vybrat konzultaci.

   

Vyberte si z nabídky testů:

TESTY - OBECNÉ OKRUHY
TESTY - OKRUH OSOBNOST
TESTY - OKRUH DEPRESE
TESTY - OKRUH ÚZKOSTI
TESTY - OKRUH FÓBIÍ
TESTY - NEUROTICKÝ OKRUH
TESTY - OSTATNÍ

 

 

          Okruh osobnosti:                    

 • Dotazník osobnosti FLAG - s rozborem a doporučením:dotazník umožňuje zjistit, jaký typ osobnosti jste. Dále umožňuje stanovit, jaké/á zaměstnání by pro vás bylo nejvhodnější.
 • Jste psychopat/ka? Test umožňuje zjistit, zda vy anebo někdo jiný trpí poruchou osobnosti a pokud ano, tak jakou.

   Okruh depresí:

  Z následných 3 testů vyplňte ten test, který na vaše potíže nejvíce "sedí".

  • Deprese Zung s rozborem a doporučením: vyplňte v případě nejrůznějšího typu deprese 
  • Deprese MADRS+ (zjednodušený test doplněný o řadu dalších otázek) s rozborem a doporučením: vyplňte v případě deprese endogenního typu 
  • Deprese HAMD31+ s rozborem a doporučením: vyplňte v případě deprese 

  • Dystymie s rozborem a doporučením: vyplňte v případě déletrvajících depresí  probíhajících bez přestávky
  • Cyklotymie  s rozborem a doporučením: vyplňte v případě přítomnosti depresivní a zvýšené nálady
  • Hypománie s rozborem a doporučením: vyplňte v případě zvýšené nálady 

  Okruh úzkosti:

  Okruh fobií:

  • Sociální fobie s rozborem a doporučením: vyplňte v případě strachů z komunikace s lidmi
  • Agorafobie s rozborem a doporučením : vyplňte v případě strachů z velkých, otevřených, i uzavřených prostor

  Okruh "další neurotické poruchy,  poruchy vyvolané stresem a somatoformní poruchy":

  • Obsese a kompulze (nutkavé myšlenky a jednání) s rozborem a doporučením: vyplňte v případě nutkavých stále se opakujících myšlenek či jednání
  • Hypochondrická porucha s rozborem a doporučením : vyplňte v případě strachů z vlastního onemocnění
  • Neurasthenie s rozborem a doporučením: vyplňte v případě pocitů nevýkonnosti a únavy

   

  • Akutní stresová porucha s rozborem a doporučením: vyplňte v případě stresu, který je způsoben faktory, jako je rozvod, ztráta zaměstnání, partnerské problémy apod.
  • Postraumatická stresová porucha s rozborem a doporučením: vyplňte v případě stresu, který je způsoben mimořádně intenzivními faktory, jako je ohrožení života, vystavení válce, apod.

   

  • Přetrvávající somatoformní bolestivou porucha s rozborem a doporučením : vyplňte v případě bolestí nejasného původu
  • Deperonalizační a derealizační syndrom s rozborem a doporučením: vyplňte v případě, že si psychicky nebo tělesně připadáte jinačí  nebo vám připadá změněné vaše okolí
  • Somatizační porucha s rozborem a doporučením: vyplňte v případě, že trpíte různými tělesnými symptomy, které se nedaří vysvětlovit tělesným/ými onemocněním/i, a které vedou k opakovaným návštěvám specialistů.
  • Somatoformní vegetativní dysfunkce s rozborem a doporučením: vyplňte v případě, že trpíte tělesnými symptomy, které se nedají vysvětlit tělesným onemocněním nebo onemocněními, a které souvisejí s tělesnými orgány, které jsou inervovány vegetativními (autonomními nervy) nervovými svazky, a nedají se vysvětlit psychickou poruchou.

   

   Okruh jiné stavy a poruchy

  • Nežádoucí účinky psychofarmak s rozborem a doporučením: vyplňte v případě podezření na nežádoucí účinky zvláště antidepresiv a antipsychotik
  • Syndrom z vysazení psychofarmak DESS s rozborem a doporučením: vyplňte v případě podezření na nežádoucí účinky zvláště anxiolytik - léky proti úzkosti, antidepresiv a antipsychotik , které se objevují při vysazení lélků nebo po jejich vysazení (řádově i v týdnech)
  • Demence s rozborem a doporučením: vyplňte v případě problémů s pamětí i intelektem